E-groshi

E-groshi

Ставка: 0.1%
Сума: до 20000 гривень
Термін: 31 днів
Розгляд: 15 хвилин
Спосіб отримання:
На картку

E-groshi рейтинг

Простота отримання:
5
Швидкість видачі:
5
Прозорість
умов позики:
5
Якість обслуговування:
5
Служба підтримки:
5
Загальний рейтинг
5

E-groshi (Е гроші) - кредит на карту в Полтаві до 20 000 грн під 0.01%

E-Groshi (Е Гріш) – компанія, яка пропонує для своїх клієнтів максимально зручне оформлення кредиту. При цьому вона використовує онлайн-сервіс і повністю автоматичну систему обробки даних, і швидке прийняття рішення по видачі кредиту.

Компанія пропонує дуже великі суми. Так перший кредит може бути до 10000 гривень на 31 день. А потім сума позики може збільшуватися до 20000 гривень, з терміном виплати до 2 місяців.


Переваги та особливості отримання позик в E-Groshi

Якщо ви вперше подали запит про кредитування, компанія може видати позику до 10000 гривень.

Термін кредитування становить до 31 дня. При зверненні вперше, перші 14 днів процентна ставка складе 0,01%, а потім до 31 дня вже збільшиться до 2% в день. Відсотки по кредиту складуть 2% при повторному зверненні в організацію , але зате вам можуть запропонувати вже дуже суттєву суму - 20000 гривень. Ваша заявка буде розглядатися автоматично протягом 10 хвилин і за 15 хвилин все буде оформлено.

«Е Гроші» пропонує клієнтам дуже лояльні умови. Для отримання кредиту необхідно:

 • вік від 18 років до 65 років;
 • паспорт громадянина України та особистий ІПН;
 • банківська карта будь-якого банку України.

Вам необхідний будь гаджет і доступ в інтернет, щоб оформити кредит на сайті. Від вас не потрібно ніяких документів про доходи з місця роботи. Потрібні тільки копія паспорта, ІПН та номери контактних телефонів.

E-Groshi – це онлайн-сервіс для оформлення кредиту, йти нікуди не треба. На калькуляторі ви повинні вибрати суму ,яка вам необхідна і вказати термін, протягом якого ви реально зможете виконати умови договору. А потім пройти просту процедуру оформлення. Для цього виконайте кілька простих кроків:

 1. Зареєструйтеся;
 2. Заповніть заявку;
 3. Пройдіть процедуру підтвердження банківської карти;
 4. Погодьтеся з умовами договору;
 5. Отримати гроші.

E-Groshi – це автоматизована система, тому і всі рішення приймаються об'єктивно, без будь-яких помилок, і найголовніше у процесі не задіяний людський фактор. Відмова можлива тільки при певних умовах:

 • Анкета заповнена з помилками;
 • Термін дії банківської картки минув.

Також приводом для відмови може стати, наявність великих прострочень за іншими позиками. Перевірте інформацію через Українське бюро кредитних історій. У разі повторної відмови зверніться до аналогічні компанії з хорошим рейтингом і найбільш вигідними умовами для вас.

Кредитним договором встановлюється графік погашення. Необхідно буде погасити всю суму кредиту та нараховані відсотки. Це можна зробити кількома зручними способами:

 • в Особистому кабінеті на сайті;
 • в інтернет-банкінгу;
 • в касі будь-якого українського банку е рішення.

 


Рейтинг: 5/5 - 1 голосов

E-groshi відгуки ()

  Написати коментар